MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14099065
nr 1409 9065
Skåp
ek, 1700-/1800-tal. 2-delat. Bredd: 110. Djup: 47 cm, höjd: 170 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:55:50
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)